Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GF Näset
Gymnastik för hela familjen

Träningstider
VÅRTERMINEN 2020 - start v.3

Familjegympa, pojkar och flickor (födda 16-17)
Lördag                     09.00-10.00 Skanör SPL
Lördag                     10.00-11.00 Skanör LJ
Söndag                    09.00-10.00 Skanör KD

Bamsegympa, pojkar och flickor (födda -15) 
Tisdag                     17.00-17.45 Skanör MO
Söndag                    10.15-11.00 Skanör MO 

Barngympa, pojkar och flickor 5 år (födda -14)
Tisdag                    18.00-18.45, Skanör TE
Onsdag                    17.00-17.45, Skanör CT

Barngympa, flickor 6 år (födda -13)
Onsdag                    17.50-19.00, Skanör CT



TRUPPGYMNASTIK
(full betalning även om man inte kan träna alla dagar som erbjuds)

Trupp (flickor födda -12)
Måndag                   16:15 - 18:00, Tångvalla AN, ER

Trupp med Parkour (pojkar födda 13)
Torsdag                   17:00-18.15 Tångvalla, vakant

Trupp med Parkour (pojkar födda 11-12)
Måndag                   18:00-19.30 Tångvalla, MH, MD 
Onsdag                    17:15-18.45, Tångvalla MH, MD

Trupp (flickor födda -11)
Torsdag                   17:00 - 19:00, Tångvalla AN, LT
Lördag                     09:00 - 11:00, Tångvalla AN, LT

Trupp (flickor födda -10)
Onsdag                   17:00 - 19:00, Tångvalla VL
Lördag                     09:00 - 11:00, Tångvalla VL

Trupp (flickor födda -09)
Måndag                  17.00-19.00, Tångvalla, SL, HL
Torsdag                  18.00-20.00, Tångvalla, SL, HL
Lördag                    11.00-13.00, Tångvalla, AN, EU, VL

Trupp Ungdom (flickor födda  04-08)
Måndag                   18.45-20.30  Tångvalla MD, SL el. HS
Onsdag                    18.45-20.30, Tångvalla MD, EU
Lördag                     11.00-13.00, Tångvalla EU, AN 


Med reservation för ändringar då det är kommunen som hanterar halltiderna.
VÅRTERMINEN 2019 - start 14 jan

Familjegympa, pojkar och flickor (födda 15-16)
Lördag                     09.00-10.00 Skanör
Lördag                     10.00-11.00 Skanör 
Söndag                    09.00-10.00 Skanör MK

Bamsegympa, pojkar och flickor (födda -14) 
Tisdag                     17.00-17.45 Skanör MO
Söndag                    10.15-11.00 Skanör MO 

Barngympa, pojkar och flickor 5 år (födda -13)
Tisdag                    18.00-18.45, Skanör TE
Onsdag                    17.00-17.45, Skanör CT

Barngympa, flickor 6 år (födda -12)
Onsdag                    17.50-18.50, Skanör CT



TRUPPGYMNASTIK
(Samtliga träningsdagar under respektive grupp är obligatoriska för dig som vill träna trupp)
Trupp med Parkour (pojkar födda 11-12)
Måndag                   17:00-19.00 Tångvalla, MH, MF 

Trupp (flickor födda -11)
Lördag                     09.00-11.00, Tångvalla HS

Trupp (flickor födda -10)
Onsdag                   17:00 - 19:00, Tångvalla VL
Lördag                     09:00 - 11:00, Tångvalla VL

Trupp (flickor födda -09)
Måndag                  17.00-19.00, Tångvalla, SL, HL
Söndag                   15.00-18.00, Tångvalla, SL, HL

Trupp Ungdom (flickor födda  04-08)
Måndag                   18.30-20.30  Tångvalla SSL KL
Onsdag                    18.30-20.30, Tångvalla SSL KL
Lördag                     11.00-13.00, Tångvalla SSL KL


Med reservation för ändringar då det är kommunen som hanterar halltiderna.
 
Våra sponsorer
Vår facebook