GF Näset - Årets gymnastikförening 2018
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GYMNASTIK FÖR HELA FAMILJEN

Preliminära Träningstider Hösten 2021

Träningstider

HÖSTTERMINEN 2021 - start v.36 (anmälan öppnar 9/8 kl. 9.00 för medlemmar och 16/8 för nya medlemmar)
 
BARNGYMNASTIK 
 
Stor & liten pojkar och flickor (födda 2018-2019)
Lördag                     09.00-10.00 Skanör Magnus, Basudha
Lördag                     10.00-11.00 Skanör Cecilia
Söndag                    09.00-10.00 Skanör Maria
 
Bamsegympa pojkar och flickor (födda -2017) 
Tisdag                     17.15-18.00 Skanör Charlie
Söndag                    10.15-11.00 Skanör Vakant
 
Barngympa, pojkar och flickor 5 år (födda -2016)
Tisdag                    18.15-19.00, Skanör Charlie
Onsdag                   17.00-17.45, Skanör Cecilia T
 
Barngympa, flickor 6 år (födda -2015)
Onsdag                    17.50-19.00, Skanör Cecilia T
 
HOPPREP

Hopprep (flickor födda -2013-2014) 
Tisdag                    17.00-17.55, St Knut Cecilia SB, Lovisa
 
Hopprep (flickor födda -2010-2012) 
Tisdag                    St Knut, 18.00-18.55 Cecilia SB, Lovisa
 
TRUPPGYMNASTIK 
(full betalning även om man inte kan träna alla dagar som erbjuds)
 
Trupp (flickor födda -2014)
Onsdag                   16:30 - 18:00, Tångvalla, Klara
 
Trupp (flickor födda -2013)
Måndag                   16:30 - 18:00, Tångvalla Emelie 
Onsdag                    16.30 - 18:00, Tångvalla Emelie
 
Trupp Parkourgympa  (födda 2015)
Torsdag                   16:15-17.15 Tångvalla, Juni, Maria, Elin
 
Trupp Parkourgympa  (födda 2014)
Torsdag                   17:20-18.30 Tångvalla, Juni, Mikaela
 
Trupp (flickor födda -2012)
Onsdag                   16:15 - 18:00, Tångvalla Emilia
Lördag                    09:00 - 11:00, Tångvalla Emilia
 
Trupp Parkourgympa (födda 2011-2013)
Måndag                   17:00-18.30 Tångvalla, Matilda Henrik Sara
Torsdag                   17:00-18.30, Tångvalla Matilda Henrik Sara
 
Trupp (flickor födda -2011)
Måndag                  17.30 - 19.30, Tångvalla Lisa, Augusta
Onsdag                  18.00 - 20.00, Tångvalla Lisa, Augusta
Lördag                    10:00 - 12:00, Tångvalla Lisa, Augusta
 
Trupp (flickor födda 2007-2010)
Måndag                  18.00-20.15, Tångvalla, Emma, Ebba S
Torsdag                  18.15-20.30, Tångvalla, Emma, Ebba S
Lördag                    11.00-13.00, Tångvalla, Emma, Ebba S
 
Gymnastik Unga vuxna  (Född 1994-2005)
Måndag                   20.00--21.30 Tångvalla, Emma 
Obs! Denna grupp påverkades hårt av pandemin. Osäkert om vi kan starta upp den pga nu lågt intresse
 
Med reservation för ändringar då det är kommunen som hanterar halltiderna.
 
 
 
Träningstider
VÅRTERMINEN 2021 - start v.2 (anmälan öppnar 11/12 9.00 för medlemmar och 18/12 för nya medlemmar)
 
Stor & liten pojkar och flickor (födda 2017-2018)
Lördag                     09.00-10.00 Skanör Stephanie Popova Lundberg
Lördag                     10.00-11.00 Skanör Cecilia Augustsson
Söndag                    09.00-10.00 Skanör Maria Kjellander
Obs! Pga pandemin anpassar vi oss efter rådande omständigheter 
 
 
Bamsegympa pojkar och flickor (födda -2016) 
Tisdag                     17.15-18.00 Skanör Matilda Olsson
Söndag                    10.15-11.00 Skanör Matilda Olsson 
 
Barngympa, pojkar och flickor 5 år (födda -2015)
Tisdag                    18.15-19.00, Skanör Tova Ekelund
Onsdag                    17.00-17.45, Skanör Cecilia Thulin
 
Barngympa, flickor 6 år (födda -2014)
Onsdag                    17.50-19.00, Skanör Cecilia Thulin
 

Hopprep (flickor födda -2013-2014) 
Tisdag                   16:00- 16.55 St Knut Lovisa Thulin
 
Hopprep (flickor födda -2010-2012) 
Tisdag                   17:00- 17.55 St Knut Lovisa Thulin
 
TRUPPGYMNASTIK
(full betalning även om man inte kan träna alla dagar som erbjuds)
 
Trupp (flickor födda -2013)
Måndag                   16:15 - 17:30, Tångvalla, Ebba Roth
 
Trupp Parkourgympa  (födda 2013)
Torsdag                   17:15-18.30 Tångvalla, Maria Olsson
 
Trupp Parkourgympa  (födda 2014)
Torsdag                   16:15-17.15 Tångvalla, Maria Olsson
 
Trupp (flickor födda -2012)
Onsdag                   16:15- 18:00, Tångvalla Ebba Roth
Söndag                    12:00 - 14:00, Tångvalla Ebba Roth  
 
Trupp Parkourgympa (födda 2011-2012)
Måndag                   17:00-18.30 Tångvalla, Matilda Hellman, Max Dahlgren 
Torsdag                   17:00-18.30, Tångvalla Matilda Hellman, Max Dahlgren
 
Trupp (flickor födda -2011)
Onsdag                   18:00 - 20:00, Tångvalla Augusta Nordblad, Lisa Tambour
Lördag                     09:00 - 11:00, Tångvalla Augusta Nordblad, Lisa Tambour
 
Trupp (flickor födda -2010)
Onsdag                   18.00 - 20:00, Tångvalla Ebba Ström, Emilia Rösing
Lördag                     9.00-11.00, Fristående NYBÖRJARE Tångvalla, Maria Olsson, 
Söndag                   12:00 - 14:00, Tångvalla Ebba Ström, Emilia Rösing 
 
Trupp (flickor födda 2005-2009 )
Måndag                  18.00-20.15, Tångvalla, Emma Uneland, Max Dahlgren
Torsdag                  18.15-20.30, Tångvalla, Emma Uneland, Maria Olsson, Max Dahlgren
Lördag                    11.00-13.00, Tångvalla, Emma Uneland,  Fristående FORTSÄTTNING (går bra att gå i fristående nybörjare också, se tid ovan)
 
Gymnastik Unga vuxna  (Född 1994-2004 )
Måndag                   20.00--21.30 Tångvalla, Emma Uneland
Ny grupp för dig som aldrig tränat gymnastik, eller för dig som har tränat men slutade alldeles för tidigt. Läs mer här
Obs! Pga pandemin anpassar vi oss efter rådande omständigheter. 
 
Med reservation för ändringar då det är kommunen som hanterar halltiderna.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Våra sponsorer
Vår facebook
vår instagram