GF Näset - Årets gymnastikförening 2018
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GYMNASTIK FÖR HELA FAMILJEN

Träningstider
HÖSTTERMINEN 2020 - start v.37 (anmälan öppnar 6/8 9.00 för medlemmar och 13/8 för nya medlemmar)

Familjegympa, pojkar och flickor (födda 2017-2018)
Lördag                     09.00-10.00 Skanör Stephanie Popova Lundberg
Lördag                     10.00-11.00 Skanör Cecilia Augustsson
Söndag                    09.00-10.00 Skanör Maria Kjellander

Bamsegympa, pojkar och flickor (födda -2016) 
Tisdag                     17.15-18.00 Skanör Matilda Olsson
Söndag                    10.15-11.00 Skanör Matilda Olsson 

Barngympa, pojkar och flickor 5 år (födda -2015)
Tisdag                    18.15-19.00, Skanör Tova Ekelund
Onsdag                    17.00-17.45, Skanör Cecilia Thulin

Barngympa, flickor 6 år (födda -2014)
Onsdag                    17.50-19.00, Skanör Cecilia Thulin


TRUPPGYMNASTIK
(full betalning även om man inte kan träna alla dagar som erbjuds)

Trupp (flickor födda -2013)
Måndag                   16:15 - 17:30, Tångvalla, Ebba Roth

Trupp med Parkour (pojkar födda 2013)
Torsdag                   17:15-18.30 Tångvalla, Maria Olsson

Trupp med Parkour (pojkar födda 2014)
Torsdag                   16:15-17.15 Tångvalla, Maria Olsson

Trupp (flickor födda -2012)
Onsdag                   16:15- 18:00, Tångvalla Ebba Roth
Söndag                    12:00 - 14:00, Tångvalla Ebba Roth  (OBS preliminär tid)

Trupp med Parkour (pojkar födda 2011-2012)
Måndag                   17:00-18.30 Tångvalla, Matilda Hellman, Max Dahlgren 
Torsdag                   17:00-18.30, Tångvalla Matilda Hellman, Max Dahlgren

Trupp (flickor födda -2011)
Onsdag                   17:30 - 19:30, Tångvalla Augusta Nordblad, Lisa Tambour
Lördag                     09:00 - 11:00, Tångvalla Augusta Nordblad, Lisa Tambour

Trupp (flickor födda -2010)
Onsdag                   18.00 - 20:00, Tångvalla Ebba Ström, Emilia Rösing
Lördag                     9.00-11.00, Fristående NYBÖRJARE Tångvalla, Maria Olsson, 
Söndag                   12:00 - 14:00, Tångvalla Ebba Ström, Emilia Rösing (OBS preliminär tid)

Trupp (flickor födda 2005-2009 )
Måndag                  18.00-20.15, Tångvalla, Emma Uneland, Max Dahlgren
Torsdag                  18.15-20.30, Tångvalla, Emma Uneland, Maria Olsson, Max Dahlgren
Lördag                    11.00-13.00, Tångvalla, Emma Uneland,  Fristående FORTSÄTTNING (går bra att gå i fristående nybörjare också, se tid ovan)

Gymnastik Ungdom (Född 1994-2004 )
Måndag                   20.00--21.30 Tångvalla, Emma Uneland
Ny grupp för dig som aldrig tränat gymnastik, eller för dig som har tränat men slutade alldeles för tidigt. Läs mer här


Med reservation för ändringar då det är kommunen som hanterar halltiderna.
VÅRTERMINEN 2019 - start 14 jan

Familjegympa, pojkar och flickor (födda 15-16)
Lördag                     09.00-10.00 Skanör
Lördag                     10.00-11.00 Skanör 
Söndag                    09.00-10.00 Skanör MK

Bamsegympa, pojkar och flickor (födda -14) 
Tisdag                     17.00-17.45 Skanör MO
Söndag                    10.15-11.00 Skanör MO 

Barngympa, pojkar och flickor 5 år (födda -13)
Tisdag                    18.00-18.45, Skanör TE
Onsdag                    17.00-17.45, Skanör CT

Barngympa, flickor 6 år (födda -12)
Onsdag                    17.50-18.50, Skanör CT



TRUPPGYMNASTIK
(Samtliga träningsdagar under respektive grupp är obligatoriska för dig som vill träna trupp)
Trupp med Parkour (pojkar födda 11-12)
Måndag                   17:00-19.00 Tångvalla, MH, MF 

Trupp (flickor födda -11)
Lördag                     09.00-11.00, Tångvalla HS

Trupp (flickor födda -10)
Onsdag                   17:00 - 19:00, Tångvalla VL
Lördag                     09:00 - 11:00, Tångvalla VL

Trupp (flickor födda -09)
Måndag                  17.00-19.00, Tångvalla, SL, HL
Söndag                   15.00-18.00, Tångvalla, SL, HL

Trupp Ungdom (flickor födda  04-08)
Måndag                   18.30-20.30  Tångvalla SSL KL
Onsdag                    18.30-20.30, Tångvalla SSL KL
Lördag                     11.00-13.00, Tångvalla SSL KL


Med reservation för ändringar då det är kommunen som hanterar halltiderna.
 
Våra sponsorer
Vår facebook
vår instagram