GF Näset - Årets gymnastikförening 2018
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GYMNASTIK FÖR HELA FAMILJEN

Frågor

Sandra Lehmann

maila din fråga till 

sandra@gfnaset.se

 

Jag återkommer till dig inom 1-3 dagar

Vi hörs!

 

 

 

Ledare
 
Cecilia Thulin  0706-856217
Inger Forsberg  0722-173116
Matilda Hellman 0763-112822
Ebba Ström 0763-105241
Emilia Rösing 0708-494559
Augusta Nordblad 0703-380232
Maria Kjellander 0709136092
Emma Uneland 0702-744441
Cecilia Sanchez Barkenhammar 0723 81 3061
 
Styrelse
 
Cecilia Thulin   cecilia@gfnaset.se
Erik Dahlbäck erik@gfnaset.se 
Maria Kjellander maria@gfnaset.se 
Jenny Winkler jenny@gfnaset.se 

Inger Forsberg  inger@gfnaset.se 
Victoria Henjered victoriah@gfnaset.se 
Henrik Lehmann henrik@gfnaset.se 

Emma Uneland emma@gfnaset.se 
Victoria Larsson victoria@gfnaset.se 
Sandra Lehmann (adjungerande)
 
 
Våra sponsorer
Vår facebook