SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GYMNASTIK FÖR HELA FAMILJEN
Träningstider Barn och Truppgymnastik hösten 2024

PLANERING PÅGÅR JUST NU. 

VI SÖKER LEDARE TILL STOR & LITEN, BARNGRUPPER OCH TRUPPGRUPPER.

VILL DU ENGAGERA DIG MAILA sandra©gfnaset.se

 

 

HÖSTERMINEN 2024 - start v.36

 

BARNGYMNASTIK i skanörs skolas gymnastiksal

 

Terminen varar i 12 veckor med uppehåll under loven. Er ledare kommer hålla er informerade om träning om det sammanfaller med helgdagar.

 

Stor & liten barn liten (födda 2021-2022) + vuxen stor

Lördag Smultron                09.00-10.00, Skanör Milka & Julia

Söndag Blåbär                   10.00-11.00, Skanör Malin + vakant

 

Bamsegympa pojkar och flickor (födda -2020) 

Tisdag Körsbär                    16.45-17.30, Skanör Kristin + vakant

Söndag Björnbär                 9.00-9.45, Skanör Malin + Hanna

 

Barngympa, pojkar och flickor 5 år (födda -2019)

Tisdag Tranbär                    17.45-18.30, Skanör Vakant

Onsdag Lingon                   17.00-17.45, Skanör Cecilia T

 

Barngympa, flickor 6 år (födda -2018)

Onsdag Jordgubbe              17.50-19.00, Skanör Cecilia T

(Kl. 18.00 erbjuds HIIT- Högintensiv Intervallträning utanför skolan för vuxna)

 

Vi understryker att alla tider är preliminära :)

 

 

Terminen varar i 13 + 4 veckor. 4 veckor är förlängd termin för alla truppgrupper.  

Trupp Kristall.      (tjejer  födda -2017)

Lördagar                 11:00 - 12:30, Tångvalla, Flora, Amanda

 

Trupp Diamant (tjejer  födda -2016)

Onsdagar                16:00 - 17:30, Tångvalla, Emilia, Louise 

Lördagar                 11.00 - 12.30, Tångvalla Louise

 

Trupp Granit (killar födda 2016 -2017 - 2018)

Söndagar                 10.30-12.00 Kimberly, Charlotte

Måndagar                 16.00 -17.30  Louise (Obs endast killar födda 2016 tillsammans med Onyx)

 

Trupp Pärlan (tjejer  födda -2015)

Tisdagar                  16.00 - 18:00, Sandra, Henrik

Torsdagar                16:00 - 18:00, Sandra, Henrik

 

Trupp Onyx (killar födda 2014 - 2015)

Måndagar                 18.00-20.00, Tångvalla, Louise, 

Tisdagar                   16:30 - 19:00, Tångvalla, Emilia, Louise, Emelie

 

Trupp Safir (tjejer  födda -2014)

Måndagar                   18.00 - 20:00, Tångvalla, Emma L

Onsdagar                   18.00 - 20.00, Tångvalla, Edvin

Lördagar                     09.00 - 11.00 Tångvalla, Edvin, Louise

 

Trupp Opal (tjejer födda 2011-2013)

Tisdagar                  16:30 -18:30, Tångvalla Louise, Emilia, Emelie

Onsdag                    18.00 - 20:00, Tångvalla Emilia 

Lördag                     11:00 - 13:00, Tångvalla Louise 

 

Trupp Bärnsten (13år + äldre)

Tisdag                  18.30-20.00 Tångvalla, Louise, Emilia 

Träningstider Våren 2024 start v 3

 

 

VÅRTERMINEN 2024 - start v.3

 

BARNGYMNASTIK i skanörs skolas gymnastiksal

 

Terminen varar i 13 veckor med uppehåll under loven. Er ledare kommer hålla er informerade om träning om det sammanfaller med helgdagar.

 

Stor & liten barn liten (födda 2020-2021) + vuxen stor

Lördag Smultron                09.00-10.00, Skanör Milka & Julia

Lördag Hallon                    10.00-11.00, Skanör PAUSAD pga ledarbrist

Söndag Blåbär                    09.00-10.00, Skanör Nathali & Kristin

 

Bamsegympa pojkar och flickor (födda -2019) 

Tisdag Körsbär                    16.45-17.30, Skanör Elise

Söndag Björnbär                 10.15-11.00, Skanör Charlotte & Anders

 

Barngympa, pojkar och flickor 5 år (födda -2018)

Tisdag Tranbär                    17.45-18.30, Skanör Elise

Onsdag Lingon                   17.00-17.45, Skanör Cecilia T

 

Barngympa, flickor 6 år (födda -2017)

Onsdag Jordgubbe              17.50-19.00, Skanör Cecilia T

(Kl. 18.00 erbjuds HIIT- Högintensiv Intervallträning utanför skolan för vuxna)

 

 

TRUPPGYMNASTIK i Tångvallatältet (på Storevångsvägen vid tillfälliga skolan)

 

 

Terminen varar i 13 + 4 veckor. 4 veckor är förlängd termin för alla truppgrupper.  

Trupp Diamanten (tjejer  födda -2016)

Onsdagar                16:00 - 17:30, Tångvalla, Edda

 

Trupp Granit (killar födda 2016 -2017)

Torsdag                   18.00-19.00 Tångvalla, Kimberly & Hedda OBS ÄNDRAD TID

 

Trupp Pärlan (tjejer  födda -2015)

Måndagar                17.00 -18:30, Tångvalla, Sara 

Torsdagar                16:30 - 18:00, Tångvalla, Charlie 

 

Trupp Onyx (killar födda 2014-2015)

Tisdagar                  18.00-20.00, Tångvalla, Emelie & Inez OBS justerad tid

Torsdag                   17:30 - 19:00, Tångvalla, Edith

 

Trupp Safir (tjejer  födda -2014)

Måndag                   16:30 - 18:00, Tångvalla, Emma L

Lördag                     09.00 - 11.00 Tångvalla, Emma L

 

Trupp Smaragd (tjejer födda -2013)

Måndagar                18:30 -20:00, Tångvalla Emelie T & Klara

Onsdag                    18.00 - 20:00, Tångvalla Emelie T & Klara

Lördag                     11:00 - 13:00, Tångvalla Emelie T & Klara

 

Trupp Rubin (tjejer födda -2012 + pojkar födda 2011-2013)

Tisdag                    18:00 -20:00, Tångvalla Inez, Emelie

Onsdag                  18:00 - 19.30, Tångvalla Augusta (fristående)
Lördag                    11:00 - 13:00, Tångvalla Inez, Edith

 

Trupp Bärnsten (13år + äldre)

Måndag                  18.45-20.30 Tångvalla Ebba S m. fl. 

 

 
 
FÖLJ GF NÄSET PÅ SOCIALA MEDIER
FÖRENINGSSHOPEN!
Våra sponsorer